Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce hlavního fotbalového a atletického stadionu v areálu TJ Nový Jičín


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Moravskoslezský kraj

Popis:
Předmětem plnění této veřejné je provedení rekonstrukce fotbalového a atletického stadiónu TJ Nový Jičín. Rekonstrukce spočívá v úpravě a modernizaci atletických stanovišť (vrh koulí, skok do dálky, trojskok, skok do výšky, hod oštěpem), celkové výměně povrchu atletického oválu, opravě a doplnění přilehlých zpevněných ploch, založení nové travnaté hrací plochy včetně hybridního trávníku v prostoru branek, umístění tří modulárních tribun pro diváky (2 zastřešené a 1 nezastřešená), zmodernizování zavlažovacího a drenážního systému fotbalového hřiště, osazení dvou modulárních kontejnerů na uskladnění vybavení vedle hlavní tribuny, opravě a výměně oplocení a vstupních bran po celém obvodu fotbalového a atletického stadiónu a v umístění nové výsledkové tabule. Podrobnější informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 29.10.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 15.11.2019 (10:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.