Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce hasičské zbrojnice Frýdek – ul. Střelniční


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je celková rekonstrukce objektu hasičské zbrojnice kategorie JP II na ul. Střelniční 1861 v k.ú. Frýdek. Stavební práce zahrnují zejména provedení demolic současných přístaveb, stávajících opěrných zdí, zpevněných ploch pro výjezdy vozidel, snížení podlah v garážích a vybourání kompletního vnitřního schodiště. Vlastní stavební práce zahrnují zejména zbudování nových opěrných zdí, nových dvoupodlažních přístaveb okolo objektu, zateplení objektu včetně výměny výplní otvorů, realizaci odvedení dešťových a splaškových vod, zbudování nových areálových zpevněných ploch, zřízení nového vnitřního schodiště, rekonstrukci zdravotně technických instalací, silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky včetně dodávky a montáže svolávacího a poplachového systému a jeho komunikační propojení s Operačním a informačním střediskem HZS Moravskoslezského kraje, vytápění a dodávku a montáž interiéru.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.