Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce gastroprovozu Strakovy akademie

Číslo ve věstníku:
Z2020-041280
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této VZ jsou celkové stavební a interiérové úpravy gastroprovozu zadavatele, kantýny a jídelny, včetně personálního zázemí, výměna a doplnění technologií. Předmětem VZ je rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby v souladu s § 4 vyhlášky č. 499/2006, o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů, a to vše i v BIM modelu, a písemného režimu užívání a pravidelné údržby dokončeného díla. Součástí předmětu plnění VZ je rovněž dodání gastronomické technologie a gastro vybavení. Součástí plnění je dále servisní činnost pro dodané gastronomické technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena ve vzoru smlouvy, který je přílohou F zadávací dokumentace, v dokumentaci pro provedení stavby, která je přílohou G zadávací dokumentace a v položkovém rozpočtu, který je přílohou B zadávací dokumentace, která je uveřejněna na profilu zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 05.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.