Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce elektroinstalace dílen SOŠ a SOU v Třeboni – 2. etapa - objekty I. a III.


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce elektroinstalace ve dvou ze šesti ucelených částí (objektů) výukových dílen SOŠ a SOU. Konkrétně se jedná o objekt I. a objekt III. Objekt I. zahrnuje svařovnu elektrickým obloukem, učebnu teorie, vnitřní chodbu, WC a umývárnu. Objekt III. zahrnuje dvě učebny autodílen a dvě elektrorozvodny. Rekonstrukce elektroinstalace zahrnuje dodávku a instalaci hlavních a podružných rozvaděčů, zřízení nových kabelových tras vedených po povrchu v drátěných žlabech a pod omítkou, zřízení nového umělého osvětlení a světelné instalace, nouzového osvětlení, zásuvkové instalace 230V, 400V, 24V zásuvkové instalace pro počítače, napojení a osazení zásuvkových skříní (ZS), napojení zařízení technologií, napojení stávajících strojů, napojení zařízení slaboproudů, přepěťové ochrany, doplňující pospojování v dílnách, úprava a doplnění stávající zemnící soustavy pro napojení EP. Veřejná zakázka bude dále obsahovat související demontáže stávajících elektroinstalací a stavební práce zahrnující provedení lokálních oprav omítek po demontáži kabelových rozvodů a v nových podomítkových trasách, provedení celoplošných maleb a nátěrů linkrust, zřízení SDK podhledu v elektrorozvodně, včetně opravy podlahy a vstupních dveří.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 27.03.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.