Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce domu blok 34 čp. 2221, 2222 a 2223, ul. Jaroslava Seiferta v Mostě


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Cílem stavebních úprav je vhodnější a efektivnější využití objektu v souladu s aktuálními požadavky objednatele. Navrhovanými stavebními úpravami bude provedena změna dokončené stavby. Úpravami nedojde ke změně v užívání stavby, objekt byl užíván jako bytový dům a nadále bude užíván jako bytový dům. Stavební úpravy vedoucí k modernizaci stávajícího objektu tak, aby vyhovoval současným požadavkům na bydlení, zahrnují zejména úpravy dispozice, zlepšení tepelně-technických vlastností obálky budovy vedoucí ke snížení spotřeby energie na vytápění objektu a dále celkovou obnovu vnitřního zařízení budovy (vytápění, elektroinstalace, zdravotně technické instalace). Součástí stavebních prací je též nová stavba parkoviště a příjezdové komunikace včetně manipulačního chodníku po obvodu parkoviště. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Projektová dokumentace, Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, Závazný vzor smlouvy a Technické podmínky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.