Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce části ulice Malá strana


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmět stavebních prací je blíže specifikován v projektové dokumentaci, ve smlouvě o dílo a v jejích přílohách a spočívá v rekonstrukci ulice Malá strana. Začátek trasy bude na ulici Morávkova, v místě napojení ulice Malá strana dále od centra. Konec trasy bude na ulici Morávkova u domu č.p. 7. Provoz na prostranství před koncem úseku bude usměrněn stavebními úpravami. Povrch komunikace bude asfaltobetonový. Předpokladem realizace je kvalitní zhutnění pláně. Vzhledem k blízkosti zdi a sítí se doporučuje použít hutnění s oscilací. Odvedení dešťových vod bude zajišťovat podélný a příčný sklon vozovky. Voda bude podél obrubníků odváděna do uličních vpustí a následně do kanalizace. Pláň je odvodněna sklonem 3 % do podélných trativodů zaústěných do vpustí. Budou výškově upraveny vpusti realizované v rámci kanalizace a osazeny nové uliční vpusti, napojené na novou kanalizaci přípojkou DN150.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.03.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.