Veřená zakázka

Rekonstrukce bytů a společných prostor v ulici Důlní č. p. 425, Bílina – Mostecké předměstí

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní Opravy, revize a servis
CPV kódy:
45000000-7 - Stavební práce,
45310000-3 - Elektroinstalační práce,
45330000-9 - Instalatérské a sanitární práce
Popis:

Předmětem plnění zakázky je rekonstrukce bytů a společných prostor v objektu Důlní č. p. 425, Bílina – Mostecké předměstí. Jedná se o pět bytů s jednou obytnou místností o výměře od 16,29 m2 do 32,87 m2, které jsou umístěny v přízemí a v 1. patře budovy. V bytech dojde k výměně výplní stavebních otvorů (oken a dveří) – nové výplně do stávajících otvorů ve shodných rozměrech, s lepšími tepelněizolačními vlastnostmi, výměna podlahových krytin v jednotlivých bytech za krytinu nenáročnou na údržbu a odolnou vůči mechanickému poškození a dle potřeb výměna stropních osvětlovacích těles, radiátorů a výmalba stěn a stropů.
Dále místnost v přízemí, která v současné době slouží jako prádelna s výměrou 13,14 m2, jež plánuje zadavatel rekonstruovat na společnou kuchyň s prádelnou. Zde se jedná o výměnu oken a dveří za nové (do stávajících otvorů ve shodných rozměrech), nové rozvody vody a odpadu (zachování možnosti umístění několika praček podstavných pod kuchyňskou linku), výměna podlahové krytiny, výmalba stěna a stropu, nové elektroinstalace a stropní osvětlovací tělesa, instalace kuchyňské linky (základní provedení) s dvojdřezem a 2 x volně stojící elektrický sporák s litinovými plotnami (lze umístit na protilehlou stěnu) vč. keramických obkladů za linkou a potřebným základním nábytkem (jídelní stůl s židlemi – 4 ks), nový radiátor.
Sociální zařízení (sprchy a toalety), které zadavatel plánuje rekonstruovat, se nacházejí jak v přízemí, tak v 1. patře. V každém patře se nachází vždy umývárna o výměrách 15,55 m2 až 16,33 m2, a WC o výměře 13,91 m2. V místnostech dojde k výměně oken a dveří za nové (do stávajících otvorů ve shodných rozměrech), renovaci rozvodů vody a odpadu, výměně původního sanitárního vybavení za nové sprchové kouty, umyvadla a toaletní mísy tak, aby prostory vyhovovaly minimálním hygienickým standardům, nové obklady stěn a podlah, výměna radiátorů a odvětrávání.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    13.07.2022