Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce bytových jednotek v BD Středová 4786 a Okružní 4699, Zlín - VII. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zadávacího řízení je výběr dodavatele pro realizaci veřejné zakázky na stavební práce „Rekonstrukce bytových jednotek v BD Středová 4786 a Okružní 4699, Zlín - VII. etapa“. Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce celkem 16 bytových jednotek o velikosti 1+kk a 2+kk, toho 12 bytových jednotek v BD Okružní č.p. 4699 a 4 bytové jednotky v BD Středová 4786. Budou demontována bytová jádra, podlahové krytiny, vestavěné skříně, kuchyňské linky a vstupní dveře včetně ocelových zárubní. Nově budou jádra vyzděna z pórobetonových tvárnic, rozvody profesí budou do zdiva prováděny drážkovacími stroji. V koupelnách budou provedeny sádrokartonové podhledy, keramické obklady zdí a dlažba na podlahách. Ostatní podlahy budou z PVC, stěny budou nově omítnuty a vymalovány. Součástí prací je dodávka a montáž nových kuchyňských linek. Vnitřní zárubně a radiátory budou opatřeny novým nátěrem. Budou osazeny nové zárubně a vstupní dveře.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 06.02.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.