Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce budovy radnice v Mariánských Lázních - PD

Číslo ve věstníku:
Z2020-031046
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Vypracování komplexní projektové dokumentace pro stavbu "Rekonstrukce budovy radnice v Mariánských Lázních", která zahrnuje následující dílčí části: - zabezpečení vstupních podkladů - vypracování návrhu stavby - vypracování projektové dokumentace pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení nebo ohlášení stavby - inženýrská činnost pro územní rozhodnutí a pro stavební povolení nebo ohlášení stavby - vypracování projektové dokumentace pro provedení stavby - vypracování soupisu prací a rozpočtu - vypracování Plánu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi - návrh interiérového vybavení - spolupráce při výběru zhotovitele stavby - vykonávání autorského dozoru při provádění stavby Projektová dokumentace bude zpracována s použitím systému BIM, dle požadavků stanovených v Příloze Smlouvy o dílo, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 12.10.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.