Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce armatury MOV602005 na PS602


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je demontáž stávající armatury DN500 a následná montáž nové armatury DN500. Dle výkresové dokumentace budou provedeny nejiskřivé řezy potrubí DN500 a vyjmuta stávající armatura (MOV602005). Následně budou volné konce potrubí vyčištěny a přivařeny nové příruby pro vložení přírubové armatury. Před vyjmutím armatury bude nutné odpojení elektro kabelů pro ovládání armatury a úprava kabelových chrániček. Po zavaření armatury bude armatura opět napojena na elektro a do řídícího systému. Armatura, pohon a protipříruby budou dodány zadavatelem. Dodavateli bude armatura k dispozici v předstihu pro zaměření a prefabrikaci před odstávkou. Dle požadavku zadavatele bude současně provedeno prodloužení obslužné lávky u armatury MOV602005.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 21.11.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 12.12.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.