Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce a revitalizace školního hřiště v obci Ruda nad Moravou


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby „Rekonstrukce a revitalizace školního hřiště v obci Ruda nad Moravou“.  Předmětem zakázky pro část I – Rekonstrukce a revitalizace školního hřiště v obci Ruda nad Moravou je: Stavba SO 01 Areál hřiště - rekonstrukce školního hřiště v obci Ruda nad Moravou. Zmíněná stavba se nachází na parcele č. 587/4 v k. ú. Ruda nad Moravou. Současné asfaltové hřiště, které je již ve špatném stavu, bude nahrazeno novým multifunkčním hřištěm s umělým sportovním povrchem. Součástí hřiště bude multifunkční hrací plocha pro volejbal, nohejbal, malou kopanou, basketbal a také budou vyznačena dvě hřiště na tenis. Bude nově vytvořena cvičná tenisová stěna. Kolem hrací plochy pro míčové hry je navržen běžecký ovál atypických rozměrů. Rovná část oválu na severozápadě hřiště je také využívána pro rovnou běžeckou dráhu na 60 m. Projektová dokumentace také řeší náhradu současného oplocení hřiště, tvořeného pletivem a sloupky, za nově navrhované oplocení lépe vyhovující zátěži, které na něj kladou míčové sporty. Dále bude zrušeno stávající doskočiště a bude postaveno nově v návaznosti na běžeckou dráhu. Stávající obslužná komunikace školy bude opravena. Bude vyměněn její asfaltový povrch za zámkovou dlažbu. V PD je také řešeno nové osvětlení hřiště a přilehlého parkoviště.  Předmětem zakázky pro část II – Realizace parkovacích ploch v obci Ruda nad Moravou je: Stavba SO 02 Parkoviště vytvoření zpevněných parkovacích míst na parcele 623/5, které nahradí stávající částečně zpevněné štěrkové plochy. Plochy navazující na hřiště SO 01 Areál hřiště budou osety trávníkem a opatřeny parkovou úpravou. Stavba SO 02 Parkoviště bude užíváno pro parkování a odstavování osobních vozidel kolem stávající školy u hřiště. Jedná se o dopravu v klidu v místní části. Jedná se o 15 míst + 1 místo pro imobilního občana dle splnění legislativních nároků, zejména vyhláška č. 398/2009 Sb.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 29.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.