Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce a přístavba MŠ Markvartovice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Rekonstrukce a přístavba stávajícího objektu MŠ v obci Markvartovice. Původní svislé konstrukce obálky budovy jsou opatřeny tepelnou izolací. Nové obvodové stěny přístavby budou realizovány v souladu s odpovídající normou z tepelně-izolačních tvarovek tl. 300 a 380 mm. Strop přístavby je zároveň střešní konstrukcí. Bude se jednat o těžkou betonovou konstrukcí z prefabrikovaných panelů z předpjatého betonu, na které je kompletní skladba ploché střechy zahrnující hydroizolační, tepelně-izolační i vegetační vrstvu. Výplně otvorů budou použita standardní. V nových prostorech je navrženo nucené větrání a okna tak primárně nezajišťují funkci větrání. Zdrojem tepla je dvojice plynových kotlů, které jsou umístěny v technické místnosti. Z hlediska infrastruktury budou mimo jiné provedeny následující změny. Stávající podzemní přípojka NN bude upravena. Stávající plynovodní přípojka bude zkrácena a na její trase bude umístěna nový HUP s plynoměrem.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 01.07.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 18.07.2019 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.