Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Realizace redundantní a zabezpečené vrstvy přepínačů a bezdrátových kontrolérů

Číslo ve věstníku:
Z2020-027447
Kategorie

IT
IT ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je dodávka kompletního řešení redundantní a zabezpečené vrstvy přepínačů a bezdrátových přístupových bodů a kontrolérů a centrálního řízení přístupu do sítě FN Ostrava pomocí protokolu 802.1X, a to včetně analýzy, instalace, implementace, migrace nastavení a pravidel ze stávajících centrálních přepínačů a systému NAC (Cisco ISE) a konfigurace komponent jejich testování a uvedení do provozu, zajištění poskytnutí záruky na dodaný hardware a software a dále zajištění rozšířené technické (servisní) podpory po dobu 5 let. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci. Náklady za zajištění rozšířené záruční technické (servisní podpory) na období 1. až 2. roku a zajištění rozšířené technické (servisní) podpory po dobu 3. až 5. roku budou hrazeny z vlastních zdrojů zadavatele, nikoliv z poskytnutých prostředků Integrovaného regionálního operačního programu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 23.10.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.