Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Realizace provozu platebních terminálů II


Kategorie

Finance, pojištění

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí (výpůjčka) stacionárních platebních terminálů až do celkového počtu 50 ks s tiskárnou k užívání ode dne zahájení provozu platebních terminálů po celou dobu trvání smlouvy, a to dle potřeb zadavatele; poskytnutí (výpůjčka) k užívání mobilních terminálů s tiskárnami až do celkového počtu 50 ks v průběhu trvání smlouvy na základě požadavků zadavatele, a to dle potřeb zadavatele; zajištění provozu všech platebních terminálů po dobu trvání smlouvy spočívající v on-site servisu a maintenance, úpravy software platebních terminálů v souladu s požadavky platebních schémat, instalace a zprovoznění platebních terminálů, připojení platebních terminálů ke zpracovatelskému centru poskytovatele (včetně potřebného technického vybavení); proškolení z obsluhy platebních terminálů pro vybrané zaměstnance zadavatele (min. 2 osoby na 1 každý poskytnutý terminál), které bude uskutečněno před zahájením provozu platebních terminálů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 29.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.