Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

RD - Provedení záručních i pozáručních oprav a servisů vozidel Škoda a Volkswagen na rok 2020-2022


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Provedení záručních a pozáručních oprav a servisu vozidel Škoda a Volkswagen na rok 2020-2022 dle přílohy č. 1 smluvního vzoru. Smluvní vzor bude účastníkem vyplněn (červeně zvýrazněný text a žlutě zvýrazněná pole tabulky), podepsán oprávněnou osobou a přiložen k nabídce jako návrh Smlouvy o dílo. Dále zadavatel požaduje vyplnit přílohu č. 2, na základě které dostane účastník nabídkovou cenu s DPH, která je důležitá pro hodnocení výběrového řízení jako kritérium č. 1 Nabídková cena. Dále v příloze č. 2 nalezne účastník informace potřebné pro získání hodnoticího kritéria č. 2 Vzdálenost ze sídla zadavatele do místa plnění a informace k hodnotícímu kritériu č. 3 Sleva z ceníku náhradních dílů. Zadavatel upozorňuje účastníky, že nepovažuje za slevu hodnotu uvedenou v nabídce nižší než 1 %. Smlouva se uzavírá na dobu 24 měsíců od nabytí její účinnosti, nebo do uzavření centrálního smluvního vztahu za Ministerstvo obrany, anebo do vyčerpání finančního limitu. Finanční limit této zakázky je 400.000 Kč včetně DPH. Finanční limit této zakázky je 400.000 Kč včetně DPH.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 31.03.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.