Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

RD - Provedení měření emisí a technických kontrol motorových a kolových vozidel březen 2020 - únor 2021


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu (dále též „VZMR“) je poskytování služeb, kterými se rozumí provedení měření emisí a technických kontrol motorových a kolových vozidel, dále specifikovaných v příloze č. 1 RD. S vítězným účastníkem bude uzavřena rámcová dohoda (dále "RD") na požadované služby od března 2020 do 28.2.2021, a poskytování služeb bude realizováno postupně po dílčích plněních v souladu s podmínkami stanovenými v návrhu RD. Účastník vyplní RD a tabulku na zpracování nabídkové ceny, které tvoří přílohy č. 1 této výzvy (viz. pasáž „El.komunikace/Dokumenty a přílohy“). Celkovou cenu z přílohy uveďte v nabídkové ceně této VZMR. V případě potřeby požadujeme bezplatné provedení kontroly účinku brzd před plánovanou TK u skupiny N1, N2,N3. Dále požadujeme osvědčení a oprávnění k provozování stanice ME a TK. Zadavatel nepřipouští variantní řešení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.02.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.