Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

RD - Předplatné periodik na rok 2021


Kategorie

Tisk a literatura

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Seznam a počty požadovaných titulů: 5 ks/den - Mladá fronta - Praha, deník, 6x týdně, Po-So, tisk v ČJ včetně příloh, 5 ks/den - Právo – Praha, deník, 6x týdně, Po-So, tisk v ČJ. včetně příloh, 1 ks/měsíc - Mzdová účetní, měsíčník,1x měsíčně, odborná literatura, časopis v ČJ, 1 ks/měsíc - Práce a mzda, měsíčník,1x měsíčně, odborná literatura, časopis v ČJ, 2 ks/měsíc – Právaní rozhledy, čtrnáctideník, 2 x měsíčně, odborná literatura, časopis v ČJ Ve dnech státního svátku vycházejícího na všední den, deníky a měsíčníky neobjednávat. Zajistit přístup pro kupujícího na elektronickou verzi u měsíčníků Mzdová účetní a Práce a právo. Dodávky titulů ke kupujícímu zabezpečí prodávající v den jejich vydání nejpozději do 10:00 hod.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.12.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.