Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

RD - Praní a chemické čištění výstroje 2020/2021


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zabezpečit praní a chemické čištění vojenské výstroje (prádla a výstrojních součástek) u VÚ 6624 Bechyně dle Metodického pokynu ev.č. 19/3-2/2011-3042 a dle čj. 6605-15/2009/DP-3042 k praní a chemické čištění součástek výstroje svěřených do používání při výcviku, bojové pohotovosti a jiné speciální služební činnosti a chemické čištění pro vojáky v AZ po ukončení vojenského cvičení. Tyto služby dále zahrnují zejména svoz prádla z vymezeného svozového místa, třídění prádla podle stupně znečištění, třídění poškozeného prádla nebo prádla, které nebylo možné vyčistit, bělení, avivážování, sušení prádla, žehlení a mandlování prádla, provádění drobných oprav výstrojních součástek, balení prádla pro expedici, expedici prádla a dovoz prádla zpět do svozového místa. Závazek objednatele za řádně provedenou službu zaplatit dohodnutou cenu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.