Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

RD - Opravy vozidel IVECO


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na provádění servisních prohlídek a poskytování ostatního servisu, údržby a oprav užitkových vozidel Iveco. V současné době se jedná o 3 kusy užitkových vozidel. Hledáme opravce s provozovnou do 10 km od hranice obce Olomouc. V případě větší vzdálenosti požadujeme podíl na nákladech s přepravou vozidla do provozovny (servisu) a zpět. V případě nutnosti opravy požadujeme provést bezplatnou defektaci závad. Zájemce o provádění požadované služby zpracuje nabídkové ceny vyplněním jednotlivých položek uvedených v příloze „Cenová nabídka“ dle pokynů v této příloze a výsledné ceny zadá do elektronického nástroje. Dále zájemce prostuduje a vyplní Návrh smlouvy a návrh smlouvy podepíše. Cenovou nabídku a podepsaný návrh smlouvy přiloží ke své nabídce v elektronickém nástroji. Kontaktní osobou za technickou specifikaci je Martin Skála, tel. 728 385 226.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.