Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rámcové dohody o poskytování právních služeb s obnovením soutěže

Číslo ve věstníku:
Z2019-030477
Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcových dohod s více dodavateli pro účely poskytování Právních služeb zadavateli, které jsou vymezeny v čl. 3.1. – 3.5. zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí, a to v rozsahu dle čl. 3.1. – 3.5. této zadávací dokumentace. Zadavatel dodavatele upozorňuje, že Právní služby budou poskytovány zpravidla v českém nebo anglickém jazyce, příp. v obou uvedených jazycích dle požadavku zadavatele. Zadavatel však nevylučuje poskytování Právních služeb ve vztahu k dokumentům v jazycích jiných, než v jazyce českém a / nebo anglickém. Právní služby dle čl. 3.1. – 3.5. zadávací dokumentace mohou dále na základě požadavku zadavatele zahrnovat i služby dle písm. a) – e) níže, které se podle povahy věci vztahují či mohou vztahovat k předmětu dílčí veřejné zakázky nebo její části / jejích částí: (pokračování v článku VI. 3) Další informace)

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 07.10.2019 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.