Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rámcová dohoda-pořízení spotřebního materiálu

Číslo ve věstníku:
Z2020-039063
Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky spotřebního materiálu, jehož bližší specifikace a parametry jsou uvedeny v Přílohách č. 1, 2 a 3 zadávací dokumentace. Jedná se zejména o laboratorní spotřební materiál pro tkáňové kultury, dodávky fotosenzitivních pryskyřic atd. V souladu s ust. § 35 ZZVZ je tato veřejná zakázka rozdělena na tři (3) samostatné části. Zadavatel zadává zakázku na více částí v jednom zadávacím řízení, přičemž každá část veřejné zakázky bude posuzována a hodnocena zcela samostatně. Účastník může podat nabídku do kterékoli části veřejné zakázky nebo do všech částí veřejné zakázky, zcela dle své volby. Pokud není stanoveno výslovně jinak, platí zadávací podmínky pro všechny části veřejné zakázky totožně. Rámcové kupní smlouvy pro 1. a 2. a 3. část veřejné zakázky budou uzavřeny ode dne účinnosti každé smlouvy do vyčerpání výše celkové předpokládané hodnoty v příslušné části veřejné zakázky. Bližší specifikace v ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 03.12.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.