Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rámcová dohoda na pořizování produktů VMware

Číslo ve věstníku:
Z2020-021505
Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění RD je: Poskytování nových licencí ke všem programovým prostředkům VMware, včetně poskytování nových licencí určených pro uživatele z akademické sféry, (s výjimkou produktů Fusion, Workstation a VMplayer). Poskytování podpory a subskripce Support and Subscription (dále jen „SnS“) k novým licencím v režimu 7x24, na období 1 až 4 let, a to včetně SnS určené pro uživatele z akademické sféry. Poskytování následné podpory a subskripce Renewal (dále jen „Renewal“) k existujícím licencím společnost VMware v režimu 7x24 na období 1 až 4 let společností VMware. Poskytování Renewal k existujícím licencím v režimu 7x24 na období 1 až 4 let dodavateli (servisními partnery společnosti VMware). Poskytování pravidelných reportů o instalované bázi licencí na základě požadavku uživatele OVM. Report bude poskytnut dodavatelem v koordinaci s VMware. Podrobněji bude uvedeno v ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 18.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.