Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

RÁMCOVÁ DOHODA NA ODBORNÉ SLUŽBY V OBLASTI ICT


Kategorie

Poradenské, právní a tlumočnické služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky jsou poradenské, konzultační a obdobné odborné služby, které bude průběžně vykonávat tým poskytovatele dle požadavků a potřeb objednatele. Služby budou zaměřeny na poskytování poradenství a konzultací při ustavení, vykonávání a zlepšování IT infrastruktury či procesů governance a řízení informací a informačních technologií. Součástí plnění bude též zadání z oblasti politik a licencování, technické či analytické posouzení podkladů a dokumentace k veřejným zakázkám na podporu a provoz IT infrastruktury objednatele. Podrobně je předmět plnění popsán v příloze č. 6 této zadávací dokumentace. Na základě rámcové dohody budou dodavateli objednatelem zasílány výzvy k plnění, ke konkrétním dodávkám.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.03.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.