Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rámcová dohoda na dodávku datových kabelů a transceiver modulů pro DC a pobočky VZP ČR


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní díly

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 35 ZZVZ rozdělena na dvě části, a to „Rámcová dohoda na dodávku datových kabelů a příslušenství“ (dále též jen „část A“) a „Rámcová dohoda na dodávku transceiver modulů“ (dále též jen „část B“). Část A: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení po dobu 3 let na zajištění dodávek datových kabelů a příslušenství. Součástí plnění je zajištění poskytování záruční podpory na dobu 12 měsíců. Předmět plnění části A veřejné zakázky zahrnuje: a) dodávky kabeláže a příslušenství (dále též jen „zboží“); b) poskytování 12 měsíční záruční podpory k dodanému zboží. Část B: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení po dobu 3 let na zajištění dodávek transceiver modulů. Součástí plnění je zajištění poskytování záruční podpory na dobu 12 měsíců. Předmět plnění části B veřejné zakázky zahrnuje: a) dodávky transceiver modulů (dále též jen „zařízení“); b) poskytování 12 měsíční záruční podpory k dodanému zařízení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 28.08.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 15.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.