Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

"Vybudování odborných učeben v ZŠ Chomutice"


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Královéhradecký kraj

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v nástavbě a přístavbě stávajícího objektu ZŠ v obci Chomutice za účelem vybudování nových odborných učeben v objektu školy. Předmětem stavebních prací je nástavba 3. NP, která bude provedena namísto odstraněné konstrukce střechy (podkroví). V 3. NP bude umístěna učebna přírodopisu, zeměpisu, fyziky a jazyková učebna, dále zde vzniknou kabinety, sborovna, ředitelna a sociální zařízení. U jihozápadního štítu objektu bude provedena přístavba požárního schodiště a šachty svislé zdvihací plošiny. Účelem prováděných prací je zejména zajištění dostatečného počtu odborných učeben a kabinetů a dále zajištění bezbariérového přístupu do všech podlaží objektu. Více je předmět plnění popsán v projektové dokumentaci pro provádění stavby a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, které jsou přílohou ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 13.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 11.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.