Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Psychiatrická nemocnice Jihlava – Dodávka rentgenového přístroje včetně nepřímé digitalizace (opakovaná)


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka analogového skiagrafického RTG systému (dále jen „RTG přístroje“) se sloupovým zavěšením rentgenky, elevačním vyšetřovacím stolem, vertigrafem, generátorem, kolimátorem, DAP metrem. Dodané přístrojové vybavení musí zajišťovat zajištění vysoce kvalitních snímků v digitální podobě, manipulaci se snímky, záznam dávky a údržbu systému. Systém musí být jednoduše ovladatelný a spolehlivý, musí zajišťovat celý rozsah vyšetření - pacient stojící, ležící, sedící a vyšetření na lůžku. Dále je předmětem zakázky rozšíření současně užívané archivační části AMIS*PACS FlexServer G2 o pokročilé funkce archivačního systému a zajištění replikace do sekundární (záložní) instance archívu. Napojení na AMIS*PACS DicomRouter a komunikace prostřednictví sítě ePACS musí být zachováno. Součástí dodávky bude diagnostická stanice včetně webového DICOM prohlížeče v klinické verzi (v počtu 2 ks).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 05.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.