Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0518 - Revize hromosvodů


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o provedení pravidelných periodických revizí hromosvodů v areálu VZ Týniště nad Orlicí a VZ Čermná nad Orlicí, dle platných norem ČSN, EN, zákonů, vyhlášek a nařízení vlády platných v době vzniku zařízení. V areálu VZ Týniště nad Orlicí se jedná o provedení revizí na 68 objektech muničních skladů a 28 objektech správních budov, v areálu VZ Čermná nad Orlicí se jedná o provedení revizí na 60 objektech skladů a 9 objektech správních budov. Prohlídka spočívá ve vizuální kontrole hromosvodové soustavy na jednotlivých objektech, rozpojení zkušebních svorek na každém jednom svodu, změření zemního odporu, a změření celkového odporu hromosvodové soustavy objektu. Na každý objekt bude vypracována samostatná revizní zpráva.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 24.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.