Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0503 - Posouzení střešní konstrukce Kasárna J. Žižky


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem VZ je provedení posouzení střešní konstrukce na budově č. 001 Kasáren J. Žižky dle CE 05-15-03/001 a zahrnuje tyto činnosti: Biotický a mykologický posudek, vypovídající o stavu dřevěných konstrukcí, kdy jsou podrobně zkontrolovány jednotlivé prvky krovu a bednění, z poškozených a vytipovaných prvků odebrány vzorky pro mikrobiologické analýzy, jednotlivé prvky označeny a zakresleny do schématu krovu. Zároveň na kritických místech konstrukce, nebo místech určených statikem stavby, provedeny sondy do střešních konstrukcí s následnou kontrolou stavu trámů, odběr vzorků pro mikrobiologické analýzy a provedení zakreslení skladby stropní konstrukce. Popis typu a případného rozsahu poškození, ohrožení dřeva a dřevěných prvků v objektu stavby dřevokaznými houbami a hmyzem dle ČSN EN 844-10, ČSN EN 844-11, ČSN490600-1, ČSN EN 1311. Měření vlhkosti stavebního dřeva viz. ČSN EN 13183-2. Výtažné (odtrhové) zkoušky kotevních prvků na 20 určených místech včetně modelových výpočtů na zatížení střech větrem, ze kterých bude zřejmé, že kotvení střešní krytina splňuje parametry ČSN EN 1991-1-4 (730035) Zatížení konstrukcí - Obecná zatížení - Zatížení větrem. Cílem statického posouzení je prokázání stanovení zatížení a jejich účinků na konstrukci, zásady pro určení odolnosti konstrukce (v návaznosti na platné technické normy ČSN EN 1990 – ČSN EN 1997) včetně zjištění možné únosnosti (zatížení cca 45-50kg/m2) bez zateplení a konstrukce podhledu pro předpoklad výměny stávající střešní krytiny za pálenou střešní krytinu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 13.08.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.