Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0412 - Posádkové cvičiště Tisá - Oprava drátěného oplocení


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
1./ 91-04-25-01-01 - Oprava drátěného oplocení: Jedná se o oplocení z drátěného pletiva bez podezdívky ve výcvikovém prostoru chemického cvičiště. Zhotovitel provede: - Odstranění zkorodovaných plotových sloupků. Jedná se pouze o část všech sloupků, to je celkem o 4 ks. - Rozebrání drátěného pletiva a ostnatého drátu. Část pletiva a ostnatého drátu byla již v minulosti odstraněna, množství k demontáži je specifikováno v příloze č.2 – Cenová nabídka. - Vyhloubení jamek Ø 200mm, hloubka 800 mm pro plotové sloupky a vzpěry mechanickým vrtákem. Vytěžená zemina bude volně rozprostřena po okolí jamek bez hutnění. - Osazení plotových sloupků výšky 3,0m a vzpěr délky 2,7m včetně zabetonování. - Šest kusů stávajících plotových sloupků bude prodlouženo ocel. trubkou Ø 50mm o 30cm navařením. - Na všechny ocel. sloupky budou namontovány oka nýtováním na uchycení ostnatého drátu ve třech řadách. - Montáž strojového plotového pletiva, svařovaného v rolích po 25m, výška 1,8m, průměr drátu 2,5mm, oka 50x100mm, u horního i spodního okraje zahuštěná na 50x50mm, povrchová úprava Pz a poplastování, RAL 6005, např. typ MIDDLE nebo PILONET nebo jiný shodných nebo lepších vlastností. - V pletivu budou nataženy 4 linie napínacího drátu Ø 2,5mm nad sebou z důvodu zpevnění proti zvěři. Napínání drátu bude provedeno pomocí kovových napínáků s pozinkovanou povrchovou úpravou. - Montáž jednoho kusu ocel. dvoukřídlých vrat šířky 4,0m, výšky 2,0m, včetně montáže závěsů na již zabudované vratové sloupky z ocel. trubky Ø 110mm. Vrata i závěsy křídel jsou materiálem objednavatele, zhotovitel provede v tomto případě pouze jejich montáž. - Odrezivění a nátěr plotových a vratových sloupků, vzpěr a ocelových vrat. Odstín RAL 6005. - Kovový odpad zůstává majetkem objednavatele. Zhotovitel jej soustředí v areálu na určeném místě ve vzdálenosti do 300 m od místa demontáže. 2./ 91-04-25-01-02 – Oprava zakrytí jímek na vodu: Jedná se o dvě železobetonové vnitřně dělené jímky „A“ a „B“ na vodu, s horním okrajem na úrovni terénu. Jímky jsou zakryty dřevěnými fošnami proti pádu osob nebo zvěře do vody. Zhotovitel provede: - Odstranění 100% fošen z původního zakrytí obou jímek „A“ i „B“. - Z obou jímek budou vytříděny fošny schopné dalšího použití po ošetření, kterými bude následně zaklopena celá jímka „B“. Nepoužitelné fošny napadené hnilobou budou vyvezeny na skládku. - Na zaklopení celé jímky „A“ budou použity nové fošny tl. 50mm z bukového dřeva. - Původní i nové fošny na obou jímkách budou opatřeny jednonásobným lazurovací olejovým nátěrem. 3./ 91-04-25-01-03 – Oprava venkovního osvětlení: Jedná se o venkovní osvětlení na ocelových stožárech výšky cca 14 m podél zpevněných komunikací. Zhotovitel provede: - Opravu výměnou 2 ks těles výbojkového venkovního osvětlení 150W, E40, na stožárech. Požadovaná svítidla typ Modus NV 150 nebo jiná shodných nebo lepších vlastností. - Opravu výměnou 5 kusů výbojkových sodíkových žárovek SHC 150W.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.07.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.