Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0228 - Oprava rozvodů vody


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je provedení opravy rozvodů vody v rozsahu: • Nahradit stávající připojovací ocelové potrubí - propojení mezi přípojkou od vrtu a samotnou vodárnou v délce 16 metrů. Bude nataženo, stejně jako stávající přívod, vně budovy a zataženo přímo do prostoru vodárny, kde bude zasekáno do podlahy. • Stávající dosluhující technologie bude odstraněna, včetně rozvodů potrubí a elektrorozvodů. • Betonový základ pod původní čerpadla bude odstraněn. Na stávající teracovou podlahu bude položena keramická dlažba, při zachování stávající guly. • Technologická část bude vyměněna a bude sestávat o ze dvou samonasávacích čerpadel s tlakovými spínači s parametry H 25,8-53,5 m, Q 3,6-0,6 l/s, o z tlakové vertikální nádoby s pryžovým vakem 10 bar, o objemu 1000 litrů o s filtru nečistot, tlakovými spínači, manometrem o ochrana proti běhu čerpadla bez vody o bude doplněno o hygienizaci ÚV lampou, tato položka je včleněna jako TZ o Propojovacího vodovodní potrubí a připojení k elektrorozvaděči • Bude opraven manipulační otvor, stávající porušené zateplení bude nahrazeno. • V místnosti skladu, kde dochází k průsaku vody, bude podříznuta izolační přizdívka a do podlahy zadělán odvodňovací žlábek, který bude napojen na stávající sběrnou jímku.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.10.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.