Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Provedení opravy KTN ISO1C TERMOKING


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Provedení opravy kontejneru ISO1C TERMOKING pro Vojenský útvar 4854 Lipník nad Bečvou dle přílohy č. 1 Smluvního vzoru. Smluvní vzor bude účastníkem vyplněn (červeně zvýrazněný text a žlutě zvýrazněná pole tabulky), podepsán oprávněnou osobou a přiložen k nabídce jako návrh Smlouvy o dílo. Dále zadavatel požaduje vyplnit přílohu č. 2 Cenová nabídka, na základě které dostane účastník nabídkovou cenu s DPH, která je důležitá pro hodnocení výběrového řízení (kritérium č. 1 nabídková cena). Kritérium č. 2 vzdálenost ze sídla zadavatele do místa plnění účastník získá využitím internetového odkazu www.mapy.cz, kde v plánování bude zadána adresa ze sídla zadavatele (Hranická 900, 751 31 Lipník nad Bečvou) do místa plnění (provozovna zhotovitele uvedená v bodu 4.2 návrhu smlouvy) spolu se zaškrtnutím „krátká“ trasa vč. placených úseků. Účastníkem výběrového řízení může být pouze certifikovaný subjekt, který je oprávněn k provádění požadovaných služeb.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.