Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Provedení běžných prohlídek mostů a propustků


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zajištění provedení běžných mostních prohlídek v souladu s ČSN 73 6221 a následného projednání se specialisty PÚ a zajištění provedení běžných prohlídek propustků v souladu s ČSN 73 6221. Zakázka je zadávána na základě povinnosti provádět pravidelné běžné mostní prohlídky a běžné prohlídky propustků. Tuto povinnost ukládá ČSN 73 6221. Předmětem plnění této zakázky jsou činnosti vyžadující minimálně osvědčení k provádění běžných prohlídek mostů. Pro provádění hlavních mostních prohlídek je určena RS 01UK-002559 uzavřená generálním ředitelstvím. Prohlídky podjezdů byly zadány v naprosté většině v roce 2020 a mají zpravidla pětiletou platnost. Kvalifikační požadavky na tento typ prohlídek by nadměrně omezoval množství subjektů, které se o VZ mohou ucházet, proto nebyl vzhledem k předpokládanému počtu prohlídek podjezdů do této VZ zařazen a v případě potřeby bude soutěžen samostatně v souladu s ZZVZ.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 12.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 15.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.