Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Provádění revizí, odborných prohlídek, oprav elektrických zařízení a spotřebičů v objektech ÚP Brno


Kategorie

Opravy, revize a servisStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění zakázky je závazek zhotovitele provádět pro objednatele na základě dílčích písemných objednávek: - revize a prohlídky pevné elektrické instalace tzn. suchých elektrických okruhů, mokrých elektrických okruhů (např. koupelen apod.) a elektrických okruhů ve venkovním prostředí (např. vyhřívání okapů, venkovní osvětlení apod.), - elektro revize a prohlídky hromosvodů tzn. zařízení sloužících k ochraně před výbojem atmosférické elektřiny – úderem blesku, - ostatní práce související s odstraněním drobných závad na elektroinstalaci, mj. zjištěných při revizi (např. porušení izolace, závady na systémech ochrany – jističe, chrániče apod.). - následné revize po odstranění drobných závad, - revize elektrických spotřebičů a přívodů dle ČSN 33 1600 ed.2 - revize elektrické instalace strojního zařízení dle ČSN EN 60204-1 ed.2, to vše v objektech v příslušnosti hospodaření objednatele, nacházejících se na území okresů Brno-město a Brno-venkov, včetně budovy sídla Územního pracoviště Brno, Příkop 11, 602 00 Brno a dále areálu na ul. 24. dubna 301, 354, 664 43 Želešice. Předmět veřejné zakázky malého rozsahu je blíže specifikován v článku II. Rámcové smlouvy o dílo (Příloha č. 1 Výzvy).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.