Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Protipovodnová opatření obce Měnín


Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečení

Lokalita:

Celá Česká republika

Předopkládaná hodnota zakázky:

1752570,- Kč bez DPH

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je realizace protipovodňových opatření formou dodávky a montáže varovného a informačního systému a jeho napojení do Jednotného systému varování a informování pro obec Měnín. Realizací předmětu veřejné zakázky dojde ke zlepšení systému povodňové služby a preventivní protipovodňové ochrany. Jednotlivé složky dodávky a požadavky na její fungování jsou popsány v projektové dokumentaci, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace. Součástí zadávací dokumentace je rovněž podrobný položkový rozpočet a obchodní podmínky.
Dodávkou se rozumí úplné a bezvadné provedení všech montážních prací včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení předmětu veřejné zakázky a včetně zkušebního provozu a proškolení pracovníků zadavatele s obsluhou a údržbou.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum uzavření smlouvy, Datum zrušení VZ: 01.07.2019

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.