Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PRONÁJEM KOLOVÝCH NAKLADAČŮ – MANIPULÁTORŮ II


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem Veřejné zakázky je pronájem 4 ks nakladačů (dále jen „Stroje“). Bližší specifikace technických požadavků Zadavatele na Stroje je uvedena v příloze č. 1A Výzvy „Technická specifikace a požadavky“ (sloupec D). Účastník je povinen zajistit provádění servisu Strojů (vč. dodání náhradních dílů). Účastník zajistí servis Strojů po dobu pronájmu. V rámci pronájmu budou realizovány předepsané servisní úkony na vrub Dodavatele (doprava, práce, materiál). Ostatní opravy a poškození po dohodě mezi Zadavatelem a Dodavatelem. V případě poruchy Stroje, kterou nelze opravit na místě do 48 hodin, musí dodavatel do 48 hodin od nahlášení poruchy zajistit náhradní Stroj po dobu, než dojde k opravě původního Stroje. Zadavatel uvádí, že předpokládaný proběh motohodin se pohybuje do 1000 motohodin. Zadavatel s opatrností upozorňuje, že cena za službu je paušální bez vlivu na průběh motohodin.
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum uzavření smlouvy, Datum zrušení VZ: 03.12.2020

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.