Veřená zakázka

Projektová dokumentace – Odborné učebny v objektu ZŠ Za Chlumem 824, Bílina

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Stavebnictví a související činnostiProjekty a studie
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti
CPV kódy:
71000000-8 - Architektonické, stavební, technické a inspekční služby,
71320000-7 - Technické projektování
Popis:

Předmětem plnění zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) díla „Odborné učebny v objektu ZŠ Za Chlumem 824, Bílina“.

Projektová dokumentace bude řešit rekonstrukci stávajících prostor učeben chemie/fyziky a přilehlého kabinetu v 1. NP objektu a dále jazykové učebny, učebny hudební a dramatické výchovy a jako poslední učebnu informatiky s přilehlým kabinetem ve 2. NP objektu. V rámci rekonstrukce budou stávající prostory dispozičně upraveny dle požadavků provozovatele, hygienických předpisů, vyhlášek, nařízení a norem. Pro potřeby rekonstrukce budou použity pouze stávající učebny označené modrou barvou v příloze s názvem „půdorys 1.NP – označení“ a „půdorys 2. NP – označení“.

Ve všech zmíněných učebnách dojde ke stavebním úpravám spočívajících ve výměně elektorinstalace (slaboproudá a silnoproudá), osvětlení, rozvodů topení a výměně radiátorů, rozvodů vody a kanalizace, podlahových krytin, provedení nových omítek, vybavení stínící technikou, vybavení nábytkem a AV technikou. Veškeré vyjmenované práce budou upřesněny v průběhu zpracování projektové dokumentace, kdy konkrétní požadavky poskytne provozovatel školy.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    08.08.2022