Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Projektová dokumentace Mateřská škola Na Výsluní - Uherský Brod


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je zpracování projektové dokumentace s názvem: MATEŘSKÁ ŠKOLA Na Výsluní, Uherský Brod dále jen „PD“. Podkladem pro zpracování nabídky a PD je objemová studie – varianta A, zpravovaná společností GG ARCHICO, a.s. v Uherském Hradišti, která je přílohou č. 3 zadávací dokumentace. Jedná se o vybudování prostor a zázemí pro mateřskou školu v prostorách Základní školy Na Výsluní. Varianta A uvažuje se zrušením stávajícího bytu školníka, skladu a čtyř šaten. Je navržen nový vstup v podobě přístavku se zastřešením. V rámci objektu je umístěna šatna, která je navržena v otevřené podobě. Zázemí obsahuje standardní prostory jako kancelář pro pedagogy, výdejnu jídla, sklad, úklid, WC a sprchy pro děti, rodiče, pedagogy a pracovníky výdeje jídla. Součástí PD bude i rozšíření parkovacích míst, návrh a PD interiéru, gastra vybavení a zahrady pro MŠ.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 08.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 16.12.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.