Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Projekt přeměny PND na LHC Ještěd

Číslo ve věstníku:
Z2019-042335
Kategorie

Zemědělství, lesnictví a krajinářství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je poskytování pěstebních činností, vč. dodávek sadebního materiálu (dále také jen „PČ“), jakož i poskytování dalších souvisejících služeb a dodávek. Vybraný dodavatel bude za podmínek vymezených touto ZD poskytovat služby PČ spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, včetně dodávek příslušných přípravků a materiálů (tj. sadebního materiálu a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstebních činností); jedná se zejména o následující činnosti: • rekonstrukce porostů (rozřezem JMP s hrázkováním); • výsadba lesních dřevin a obnova lesa (zalesňování a průběžné dodávky sadebního materiálu); • ochrana lesních kultur proti zvěři (repelenty); • ochrana proti buřeni; • oplocování lesních kultur; popř. další pěstební činnosti uvedené v Projektu PRV. Blíže viz zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 29.11.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 30.12.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.