Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Profesionální a strategický výkon veřejné správy v Rožnově pod Radhoštěm – Odborná školení - část I.


Kategorie

Vzdělávání a konference

Lokalita:

Zlínský kraj

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb - odborného školení pracovníků MěÚ Rožnov pod Radhoštěm v kurzech, uvedených v tabulce č. 1 Výzvy k podání nabídek a textové části zadávací dokumentace (názvy kurzů se mohou lišit, minimální požadavky na obsahovou náplň musí být naplněny). Kurzy jsou blíže specifikovány v příloze smlouvy č. 1.

Odborné školení je součástí projektu s názvem „Profesionální a strategický výkon veřejné správy v Rožnově pod Radhoštěm“ a registračním číslem CZ.03.4.74/0.0/0.0/16_058/0007437, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem prostřednictvím operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Cílem školení je profesionalizace lidských zdrojů na Městském úřadě v Rožnově pod Radhoštěm prostřednictvím rozvoje znalostí jednotlivých pracovníků.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 03.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 20.09.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.