Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Prodloužení podchodu v ŽST Chodov


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zadání je vypracování Projektové dokumentace pro společné povolení (DUSP) a Projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS) pro stavbu „Prodloužení podchodu v ŽST Chodov“. Součástí zadání je dále zpracování hodnocení ekonomické efektivnosti (EH) a souhrnného rozpočtu (SR), zajištění výkonu autorského dozoru projektanta v přípravě a při zhotovení stavby (AD) a činnosti koordinátora BOZP ve fázi přípravy, včetně zpracování plánu BOZP na staveništi a zajištění technických a legislativních podkladů pro následnou realizaci stavby. PDPS bude podkladem pro zadávací řízení na zhotovení stavby.
Cílem této stavby je prodloužení podchodu v ŽST Chodov směrem k ulici Hrnčířská. Propojení zajistí zkrácení přístupu do nové železniční stanice Chodov včetně přístupu do nově vybudované výpravní budovy. Podchod bude napojen na přístupový chodník, respektive rampu, vybudovanou za spoluúčasti Města Chodov.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.10.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.