Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Přístroj kryochirurgický - 2 ks


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 ks přístroje kryochirurgického včetné požadovaného příslušenství ke každému přístroji, uvedeného v příloze č. 2 této zadávací dokumentace - Technická specifikace, pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha (dále jen „přístroj“) v souladu se zadávacími podmínkami včetně kompletní instalace dodávaných přístrojů, jakož i jejich uvedení do provozu, zaškolení určených pracovníků a dalších povinností vyplývajících z této zadávací dokumentace nebo jejích příloh. Přístroje musí být zcela nové, nepoužité a musí splňovat veškeré technické parametry tak, jak je podrobně specifikováno v příloze č. 2 této zadávací dokumentace, kterou je Technická specifikace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.