Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Přístavba mateřské školy k budově OÚ v Jinačovicích


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je přístavba přízemního nepodsklepeného objektu s plochou střechou, ve kterém bude umístěna jedna třída mateřské školy pro 20 dětí. Přístavba bude navázána na stávající budovu Obecního úřadu v Jinačovicích č. p. 83, kde je umístěna i provozovna České pošty a stávající mateřská škola. Součástí stavby budou i nutné související úpravy stávající budovy č. p. 83 včetně zdroje tepla, přípravy TUV a dále nová vedení a úpravy areálových inženýrských sítí – dešťové a splaškové kanalizace, zpevněné plochy, oplocení a zahradní úpravy. V rámci stavby bude odstraněn stávající hospodářský přístavek na východní hranici staveniště a podzemní nevyužívaná železobetonová jímka. Rozsah zakázky je specifikován v projektové dokumentaci pro provádění stavby a soupisy stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr – viz příloha č. 3 a 4 zadávací dokumentace. Předmětem zakázky jsou všechna plnění a práce související s dodávkou a její montáží nezbytné k dosažení plné funkčnosti díla.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.02.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.