Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PřF UP – Výstavba zpevněné plochy


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v realizaci zpevněné manipulační plochy v areálu Envelopa, Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci na třídě 17. listopadu, 771 46 Olomouc, stavba bude realizována na pozemku parc. číslo 94/69 a 250/2 v k.ú. Olomouc-město. Zpevněná plocha bude napojena na stávající účelovou komunikaci, vedoucí z ul. Šmeralova na tř. 17. listopadu, která je jednosměrná jednoproudá komunikace umožňující parkování.

V rámci realizace bude proveden chodníkový přejezd, vjezd, manipulační plocha a nezbytné terénní úpravy. Pro zajištění omezení vjezdu bude osazen autonomní závorový systém.

Řešená plocha se nachází v památkově chráněném území.

Předmět plnění veřejné zakázky je nutné provádět dle platných právních předpisů ČR a obecně závazných vyhlášek platných v místě realizace veřejné zakázky, dle ČSN a technických norem souvisejících s předmětem plnění.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.10.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.