Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Přestavba objektu DPS – II. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je II. etapa přestavby domu s pečovatelskou službou. Jedná se o postupnou přestavbu stávajícího objektu domu pro seniory s pečovatelskou službou. Přestavba objektu vznikla na základě velikostních a dispozičních požadavků. II. etapa přestavby objektu se týká 1. NP, kde se nachází vstupní hala, společenská místnost, chodba, schodiště, WC muži, WC ženy, úklidová místnost, výtah, koupelna, pokoj pro pečovatelky, kuchyňka, WC pro pečovatelky, koupelna pro pečovatelky, komora a nově vzniklé bytové jednotky: - bytová jednotka č. 3 (pokoj, zádveří, koupelna) - bytová jednotka č. 4 (2x pokoj, zádveří, koupelna) - bytová jednotka č. 5 (2x pokoj, zádveří, chodba, koupelna) Podkladem k vypracování cenové nabídky je projektová dokumentace s výkazem výměr, zpracovaná Ing. Tomášem Novotným a Ing. Jiřím Lenfeldem – projektování staveb a inženýrská činnost, Šedivá Hora 1005, 549 31 Hronov.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 30.03.2020 (15:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.