Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Překlenovací operativní leasing automobilů


Kategorie

Auto-moto, dopravaFinance, pojištění
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je pronájem 136 ks zcela nových vozidel (osobních vozidel M1 nebo malých dodávek N1; palivo benzín / nafta / alternativní zdroje; pětimístná verze; barva žlutá / modrá / bílá / případně jiná barva) formou operativního leasingu (Full-Service Leasing) na přechodné období do prosince roku 2020. Dodací termín vozidel bude od účinnosti smlouvy nejpozději do 22. 6. 2020. Měsíční průběh kilometrů je stanoven na 2 500 km/měsíc. Maximální možný nájezd vozidla je 15 000 km. Na základě výsledku výběrového řízení bude uzavřena smlouva s jedním nebo více dodavateli tak, aby si zadavatel celkově pronajal 136 ks vozidel. Zadavatel může uzavřít smlouvu (případně smlouvy) i na nižší počet vozidel, pokud neobdrží nabídky na všech 136 ks vozidel.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 26.05.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.