Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka osobního automobilu na elektrický pohon

Číslo ve věstníku:
P20V10000297
Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem smlouvy je úprava práv a povinností smluvních stran při prodeji a koupi 1 ks nového osobního vozidla s elektromotorem, které splňuje technickou specifikaci, uvedenou v příloze smlouvy č. 1 – Technická specifikace vozidla, je homologované a technicky způsobilé ve smyslu zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a o změně zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), ve znění zákona č. 307/1999 Sb., v platném znění, a ustanovení Vyhlášky č. 341/2014 Sb., o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, jež je předmětem nabídky účastníka veřejné zakázky (dále jen „vozidla“).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.