Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PRÁDLO LÉKAŘSKÉ BÍLÉ


Kategorie

Oděvy, textil

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Průběžné dodávky lékařského bílého prádla pro personál nemocnice na období 24 měsíců. Specifikace produktu a poptávané množství dle "Popisu výrobku" a "Přílohy č.:1" uložených v Dokumentech a přílohách tohoto tendru. Nové logo Thomayerova nemocnice ve vektorových křivkách je uloženo též v příloze. Přílohy naleznete v sekci: Dokumenty k zakázce (Dokumenty a přílohy). Zájemce vyplní ceny za každou položku do nabídky v Tendru i v Příloze č.1 k ZD. Vyplněná Příloha č.1 musí být přiložena k nabídce. Nabídka včetně závazku prodávajícího dodávat zboží v režimu náhradního plnění dle ustanovení § 81 odst. 2 písm. b) zák. č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti (dále jen „náhradní plnění)dle čl.II., odst.5. RKS č.20028 v příloze.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 08.01.2021 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.