Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Poskytování služeb vysokorychlostní datové sítě WAN a údržba LAN II

Číslo ve věstníku:
Z2020-044046
Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zadavatelem požadovaného plnění veřejné zakázky je výkon komunikačních činností dodavatelem pro zadavatele spočívajících v a) zajištění sítě elektronických komunikací WAN (Wide Area Network) zadavatele, včetně potřebné provozní infrastruktury, zahrnující vytvoření a implementaci komunikační sítě WAN zadavatele a poskytování odpovídající technické a projektové podpory zadavateli (dále též jen „zajištění sítě WAN OZP“); b) poskytování služeb elektronických komunikací prostřednictvím sítě elektronických komunikací WAN OZP, její provozování, údržbu a dohled nad ní (dále též jen „poskytování služeb elektronických komunikací“) a c) poskytování služeb údržby místní počítačové sítě LAN (Local Area Network; dále též jen „údržba LAN“); a to na území celé České republiky (pro stávající a budoucí pobočky).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 11.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.