Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Poskytování služeb v oblasti zaměstnaneckých benefitů z fondu FKSP

Číslo ve věstníku:
Z2019-022267
Kategorie

IT
IT ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zadavatel hodlá pro své zaměstnance zajistit systém poskytování zaměstnaneckých výhod (benefitů) z oblasti kulturních a sportovních potřeb na základě čerpání prostředků z Fondu kulturních a sociálních potřeb dle vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, v platném znění („vyhláška o FKSP“). Předmětem zakázky je zajištění nabídky služeb, zajištění objednávání těchto služeb, správa individuálních účtů zaměstnanců, včetně zajištění pravidelného reportingu o stavu zaměstnaneckých účtů, a to prostřednictvím elektronického systému. Dále je předmětem zakázky proškolení určených zaměstnanců zadavatele, a to minimálně 50 osob, v rozsahu min. 5 pracovních dní, včetně dodání školícího manuálu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.07.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 09.08.2019 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.