Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Poskytování služeb technických pracovníků ve vybraných bytových domech v majetku SMZ


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je závazek poskytovatele k poskytování následujících služeb: - zajišťování drobných oprav a údržby v bytových domech, hlášení požadavků na opravu většího charakteru na oddělení správy domů, - údržba a kontrola signalizačního zařízení, nouzového osvětlení, protipožárních hydrantů, - venkovní úklid přilehlých prostor domu, odklízení sněhu a posyp určených venkovních ploch, - preventivní zásahy při havarijních poruchách na rozvodech vody, ÚT a kanalizace, - zápisy vodoměrů TUV a SV, indikátorů topných nákladů a elektroměrů, - roznášení evidenčních listů a dalších materiálů zaslaných objednatelem, - další drobné činnosti dle pokynů, které objednatel poskytovateli předá v souvislosti s běžným provozem vybraných bytových objektů, - zajištění kontroly výtahů a nahlášení případných poruch servisní společnosti.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.